Våre kurssteder

SPENST Brygga, Fredrikstad
Dampskipsbrygga 12-14
1607 FREDRIKSTAD
Kontaktperson: Morgan Andersen
Epost: morgan@spenst.no
Telefon: 48317400

 

SPENST Førde
Hafstadvegen 36
6800 Førde
Kontaktperson: Kent Roger Engdal
Epost: post@spenstforde.no
Telefon: 57 72 01 21

Trykk her for mer informasjon om kommende kursdatoer og påmelding. 

 

SPENST Halden
Sykehusgata 4
1767 HALDEN
Kontaktperson: Veronica Lund
Epost: halden@spenst.no
Telefon: 69 19 19 88

Trykk her for mer informasjon om kurs og påmelding.


SPENST Jessheim
Dampsgate Alle 20
2053 JESSHEIM
Kontaktperson: Morten Knutsen
Epost: jessheim@spenst.no
Telefon: 63 97 79 60

Trykk her for mer informasjon  om kurs og påmelding.


SPENST Moss
Ryggeveien 96
1528 MOSS
Kontaktperson: Thomas Solberg
Epost: moss@spenst.no
Telefon: 69 23 60 10

Trykk her for mer informasjon om kurs og påmelding.

 

SPENST Lillehammer
Oskaer Skoglysvei 2
2619 Lillehammer
Kontaktperson: Kristin Blytt Kaurstad
og Ingvild Sensby

Epost: post@spenstlillehammer.no

Telefon: 61 26 86 30

Trykk her for mer informasjon om kurs og påmelding.

 

SPENST Lommedalen
Lommedalsveien 299
1350 Lommedalen
Kontaktperson: Else Parker
Epost: lommedalen@spenst.no
Telefon: 67 17 74 00

Trykk her for mer informasjon om kurs og påmelding.

Spenst Skjebergsenteret
Rådhusveien 23
1739 Borgenhaugen
Kontaktperson: Nina Halvorsen
Epost: skjebergsenteret@spenst.no
Telefon: 69 87 88 88

Trykk her for mer informasjon om kurs og påmelding. 

Spenst Trysil
Liavegen 11
2420 TRYSIL
Tlf. 62 45 01 74
Faks 62 45 03 35
E-post spenst-t@online.no 

Trykk her for mer informasjon om kurs og påmelding. 

SPENST Årnes
Nedre Hagavei
2150 ÅRNES
Kontaktperson: Heidi Berg Smith
Epost: aarnes@spenst.no
Telefon: 63 90 79 42

Trykk her for mer informasjon om kurs og påmelding.

 

Forespør kurs her:

Hei.

Fyll ut skjemaet for forespørsel av kurs. Om vi ikke har et kurssted i nærheten av der du bor kan det være at vi har et tilbud til deg gjennom våre samarbeidspartnere.




 
 
Copyright©2017 Spenst Livsstil All rights reserved